Pronájem BEZ PROVIZE  nových, velmi pěkných až reprezentativních, SDÍLENÝCH (možno i v celku), VYBAVENÝCH KANCELÁŘÍ s možností dovybavení (cca 80m2) v Pozořicích na zámečku (10min autem nebo 25 minut IDOS busem do centra) s možností PŘESPÁNÍ, se sociálním zařízením, sprchou a kuchyňskou linkou a využitím vestibulu.

 Součástí je zasedací místnost, v objektu možnost  sídla firmy, asistenčních služeb, krátkodobé i dlouhodobé ubytování a  bydlení a dalšího podnikání (výrobně-skladovací prostory  250m2, letní zahrádka,..)

Pevná telefonní linka, internet, bezpečnostní zařízení, bezproblémové a bezpečné parkování přímo před objektem (kamerový systém). Možno podle požadavku vybavit nábytkem včetně TV; DVD, rádio + CD,dekoracemi a osvětlením.

Cena podle využití cca od 4,5 tis  Kč měsíčně, podíl energií cca do 1,5 tis měsíčně s vyúčtováním ( SV, TUV, elektro,topení, odpady), v ceně internet a TV vysílání, vratná kauce.

Objekt je nově opraven, historický charakter, venkovní osvětlení, parčík, klidná, oblíbená lokalita, dostupnost do centra Brna autem 10-15min. busem 30 min, v blízkosti chráněná krajinná oblast (sport, procházky) veškerá občanská vybavenost do 100m( obchody, pošta,restaurace,zdravotní a zubařské středisko, sporty,obecní policie,..)

Ve vzdálenosti cca 5 minut jízdou vozem se nachází dálnice D1 a nájezdy na úseku 207,5 Km ROHLENKA nebo 210 Km HOLUBICE.

 kontaktní mail : byty@zamecek.info