PRONÁJEM KANCELÁŘÍ (SDÍLENÝCH NEBO VCELKU)

Pronájem právě zrekonstruovaných, velmi pěkných až reprezentativních, SDÍLENÝCH (možno i v celku), VYBAVENÝCH KANCELÁŘÍ s možností dovybavení (cca 80m2) v Pozořicích na zámečku (10min autem nebo 25 minut IDOS busem do centra) s možností PŘESPÁNÍ, se sociálním zařízením, sprchou a kuchyňskou linkou a využitím vestibulu.

 Součástí je zasedací místnost, v objektu možnost  sídla firmy, asistenčních služeb, krátkodobé i dlouhodobé ubytování a  bydlení a dalšího podnikání (výrobně-skladovací prostory  250m2, letní zahrádka,..)

Pevná telefonní linka, internet, bezpečnostní zařízení, bezproblémové a bezpečné parkování přímo před objektem (kamerový systém). Možno podle požadavku vybavit nábytkem včetně TV; DVD, rádio + CD,dekoracemi a osvětlením.

Cena podle využití cca od 4,5 tis  Kč měsíčně, podíl energií cca do 1,5 tis měsíčně s vyúčtováním ( SV, TUV, elektro,topení, odpady), v ceně internet a TV vysílání, vratná kauce.

Objekt je nově opraven, historický charakter, venkovní osvětlení, parčík, klidná, oblíbená lokalita, dostupnost do centra Brna autem 10-15min. busem 30 min, v blízkosti chráněná krajinná oblast (sport, procházky) veškerá občanská vybavenost do 100m( obchody, pošta,restaurace,zdravotní a zubařské středisko, sporty,obecní policie,..)

Ve vzdálenosti cca 5 minut jízdou vozem se nachází dálnice D1 a nájezdy na úseku 207,5 Km ROHLENKA nebo 210 Km HOLUBICE.

 kontaktní mail : byty@zamecek.info

 

 

OFFICES FOR RENT

Price from 4 500 CZK/month

Fully furnished offices, Telephone connection, internet, parking, camera monitoring system available.

Fotogalerie

Aktuální nabídka


30. 5. 2021

Byt 3 volný ČERVEN

BYT 3 - 1+1

VOLNÝ ČERVEN 2021

kompletně vybavený byt 1+1 cca 35m2, vybavená kuchyň ( skloker. deska, vestavěná mikrovlnka, lednička, pračka), pěkná koupelna s velkým oknem, vana, nádherný výhled do okolí, internet, sat. a TV vysílání, parkování.

Cena 9,8tis Kč plus záloha služby cca 2-2,5tis. (dle osob a užívání), vratná kauce PODMÍNKOU

Apartment N3 – furnished 1+1

AVAILABLE JUNE

The most beautiful and fully equipped apartment 1+1 approx 35m2, fitted kitchen, stunning views, washing machine, mircowave oven, new large TV, INTERNET.

Price is CZK 9800 + deposit for utilities 2000-2500 /number of person and use/ refundable deposit OBLIGATORY.

Suitable for 2 persons.

Fotogalerie

archiv

Kontakt

Zámeček Pozořice
Czech English French

TOPlist